Strona głównaPytania ELM.05 › Pytanie 140
ELM.05 · pytanie #140

Serwisant otrzymał zgłoszenie od użytkownika tunera satelitarnego, który nie odbiera sygnału tylko na programach z polaryzacją V. Sygnał z anteny jest dostarczany do gniazda poprzez multiswitch. Jaką usterkę można podejrzewać?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.