Strona głównaPytania ELM.05 › Pytanie 164
ELM.05 · pytanie #164

Z uwagi na efektywność połączenia wzmacniacza z głośnikiem, konieczne jest, aby impedancja wyjściowa wzmacniacza była

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.