Strona głównaPytania ELM.05 › Pytanie 290
ELM.05 · pytanie #290

Jakiego rodzaju wtyczki trzeba użyć, aby podłączyć kamerę CCTV do gniazda wejściowego rejestratora?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.