Strona główna › Pytania ELM.06 › Pytanie 145
ELM.06 · pytanie #145
Która z poniższych zasad dotyczących rysowania schematów elektrycznych <u><strong>jest fałszywa</strong></u>?
- ASchematy tworzy się w stanie podstawowym (bezprądowym)
- BSymbole łączników rysuje się w momencie ich działania
- CSymbole zabezpieczeń przedstawia się w stanie spoczynku (podstawowym)
- DCewka oraz styki przekaźnika posiadają identyczne oznaczenia
Poprawna odpowiedź: B. Symbole łączników rysuje się w momencie ich działania
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.