Strona głównaPytania ELM.06 › Pytanie 251
ELM.06 · pytanie #251

Z jakiego układu zasilania powinna być zasilana maszyna mechatroniczna, skoro na schemacie sieć zasilającą oznaczono symbolem 400 V ~ 3/N/PE?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.