Strona główna › Pytania ELM.06 › Pytanie 296
ELM.06 · pytanie #296
Którego symbolu graficznego należy użyć, aby przedstawić na schemacie układu cyfrowego bramkę logiczną, której wyjście Y=1 tylko wtedy, gdy A = B?




- ASymbol 3
- BSymbol 2
- CSymbol 4
- DSymbol 1
Poprawna odpowiedź: A. Symbol 3
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.