Strona głównaPytania ELM.06 › Pytanie 374
ELM.06 · pytanie #374

Jaką zmianę należy wprowadzić w zamieszczonym programie na sterownik PLC, aby po 2 s od włączenia sterownika w tryb RUN na wyjściu Q0.2 pojawił się stan wysoki?

Ilustracja do pytania 374
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.