Strona główna › Pytania ELM.06 › Pytanie 390
ELM.06 · pytanie #390
Którego z przedstawionych symboli graficznych należy użyć do narysowania na schemacie tranzystora IGBT?




- AB.
- BD.
- CC.
- DA.
Poprawna odpowiedź: C. C.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.