Strona głównaPytania ELM.06 › Pytanie 392
ELM.06 · pytanie #392

Na jakie napięcie znamionowe powinna być wykonana cewka stycznika K1 w układzie przedstawionym na schemacie?

Ilustracja do pytania 392
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.