Strona główna › Pytania ELM.06 › Pytanie 422
ELM.06 · pytanie #422
Który z poniższych programów należy wgrać do sterownika PLC, aby podanie sygnału "1″ na wejście I0.0 ustawiało "1″ na wyjściu Q0.5, a podanie kolejnej "1″ na to wejście kasowało wyjście Q0.5?




- AD.
- BA.
- CC.
- DB.
Poprawna odpowiedź: C. C.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.