Strona głównaPytania ELM.06 › Pytanie 472
ELM.06 · pytanie #472

W jaki sposób wymusić stan wysoki na wyjściu Q0.1 sterownika wykonującego program zamieszczony na rysunku?

Ilustracja do pytania 472
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.