Strona głównaPytania ELM.06 › Pytanie 624
ELM.06 · pytanie #624

Jakiej litery używamy do oznaczania na schematach systemów sterowania wyjść sterownika PLC?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.