Strona głównaPytania GIW.02 › Pytanie 1
GIW.02 · pytanie #1

Jaki jest podstawowy cel stosowania obudowy kotwowej w wyrobiskach podziemnych?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.