Strona głównaPytania GIW.02 › Pytanie 250
GIW.02 · pytanie #250

Obudowę typu dla ściany podsadzkowej o wysokości 3,0 m trzeba zastosować

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.