Strona główna › Pytania GIW.02 › Pytanie 353
GIW.02 · pytanie #353
Jakim systemem najlepiej drążyć wyrobisko komorowe o przekroju poprzecznym 20,0 m<sup>2</sup> w skałach o wytrzymałości 75 MPa?
- Akombajnowym z zastosowaniem AM-50
- Bkombajnowym z zastosowaniem AM-85
- Czwykłym przy użyciu młotków mechanicznych
- Dkonwencjonalnym przy użyciu MW
Poprawna odpowiedź: B. kombajnowym z zastosowaniem AM-85
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.