Strona głównaPytania GIW.02 › Pytanie 452
GIW.02 · pytanie #452

Jakim systemem powinno się eksploatować złoża rud miedzi pokładowych o grubości przekraczającej 7 m?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.