Strona głównaPytania GIW.02 › Pytanie 496
GIW.02 · pytanie #496

Chwytak ładowarki jest prawidłowo umieszczony w szybie, gdy spoczywa na

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.