Strona głównaPytania GIW.02 › Pytanie 507
GIW.02 · pytanie #507

Główną metodą eksploatacji pokładów węgla o nachyleniu do 20°, przy stropach klasy II I jest system ścianowy?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.