Strona głównaPytania GIW.02 › Pytanie 573
GIW.02 · pytanie #573

Jaki rodzaj systemu eksploatacji stosuje się przy złożach o dużej miąższości?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.