Strona główna › Pytania GIW.02 › Pytanie 620
GIW.02 · pytanie #620
Jakie urządzenia wykorzystuje się do pomiaru stężenia CH<sub>4</sub> oraz CO<sub>2</sub>?
- Ametanomierz interferencyjny
- Bmetanomierz katalityczny
- Cpsychrometr aspiracyjny
- Danemometr
Poprawna odpowiedź: A. metanomierz interferencyjny
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.