Strona głównaPytania GIW.03 › Pytanie 172
GIW.03 · pytanie #172

Sadzenie roślin wolnokwitnących na zboczach wyrobiska poeksploatacyjnego stanowi część etapu rekultywacji

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.