Strona głównaPytania GIW.03 › Pytanie 305
GIW.03 · pytanie #305

Jaka powinna być średnica "d" otworu strzałowego, jeżeli zabiór wynosi z = 3 m przy założeniu, że z = 30d?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.