Strona głównaPytania GIW.05 › Pytanie 573
GIW.05 · pytanie #573

Działanie siły odśrodkowej jest wykorzystywane podczas procesu odwadniania mającego miejsce

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.