Strona głównaPytania GIW.07 › Pytanie 14
GIW.07 · pytanie #14

Z uwagi na dużą głębokość, na jakiej znajduje się złoże węgla brunatnego (ponad 200 m) oraz ryzyko zalania dna wyrobiska, eksploatację ostatniego (najniższego) poziomu należy przeprowadzić z wykorzystaniem koparki wielonaczyniowej

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.