Strona głównaPytania GIW.09 › Pytanie 248
GIW.09 · pytanie #248

W systemie komorowo-filarowym w wyrobiskach eksploatacyjnych stosuje się obudowę

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.