Strona główna › Pytania GIW.09 › Pytanie 338
GIW.09 · pytanie #338
Gdzie w wyrobisku powinny być instalowane czujniki do monitorowania CO<sub>2</sub>?
- ANad obudową ŁP
- BPod stropem mocując do kotwy
- CNa wysokości do 1 m od spągu
- DNa ociosach na wysokości powyżej 2 m
Poprawna odpowiedź: C. Na wysokości do 1 m od spągu
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.