Strona głównaPytania GIW.11 › Pytanie 426
GIW.11 · pytanie #426

Ile węgla klasy 25-07-06 trzeba zużyć, uwzględniając jego wartość opałową, aby uzyskać taki sam efekt energetyczny jak po spaleniu 1 Mg węgla klasy 30-12-10?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.