Strona głównaPytania GIW.12 › Pytanie 122
GIW.12 · pytanie #122

Który z poniższych łączników powinien być użyty do połączenia świdra 8<sup>1</sup>/<sub>2</sub>"MTZ2X cz 4 <sup>1</sup>/<sub>2</sub>" WP z obciążnikiem 6" x 2<sup>1</sup>/<sub>2</sub>" cz 4 <sup>1</sup>/<sub>2</sub> SPx m4 "SP?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.