Strona głównaPytania GIW.12 › Pytanie 159
GIW.12 · pytanie #159

Podczas wiercenia otworów, nożyce wiertnicze są używane do odcięcia przewodu w sytuacjach awaryjnych.

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.