Strona głównaPytania GIW.13 › Pytanie 138
GIW.13 · pytanie #138

Jaką wartość uwiertu dobowego należy zapisać w raporcie wiertniczym? <br><br> <table><thead><tr><th scope="col">Zmiana</th><th scope="col">Ilość ludzi na zmianie</th><th scope="col">Głębokość otworu początek zmiany [m]</th><th scope="col">Uwiert na zmianę świder</th><th scope="col">Głębokość otworu koniec zmiany [m]</th></tr></thead><tbody><tr><td>I zmiana0 - 7</td><td>8</td><td>1555</td><td>19</td><td>1574</td></tr><tr><td>II zmiana7 - 19</td><td>12</td><td>1574</td><td>38</td><td>1612</td></tr><tr><td>III zmiana19 - 24</td><td>9</td><td>1612</td><td>26</td><td>1638</td></tr><tr><td colspan="5">Uwiercono na dobę …… m</td></tr></tbody></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.