Strona głównaPytania GIW.13 › Pytanie 201
GIW.13 · pytanie #201

Jaką jednostkę gęstości powinno się wpisać w raporcie płuczkowym, jeśli z wagi Baroid uzyskano wartość 1,15?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.