Strona głównaPytania GIW.13 › Pytanie 229
GIW.13 · pytanie #229

W jaki sposób należy opisać w raporcie wiertniczym zużycie narzędzia wiercącego, przedstawionego na rysunku?

Ilustracja do pytania 229
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.