Strona głównaPytania GIW.13 › Pytanie 296
GIW.13 · pytanie #296

Ile powinna wynosić odległość otworu wiertniczego od linii wysokiego napięcia, przy zastosowaniu masztu o wysokości 36 m? <br><br> <table><tr><td>Wyciąg z rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 28 czerwca 2002 r. (Dz. U. nr 109, poz 961, § 42.1 pkt. 2) Otwór wiertniczy lokalizuje się co najmniej w odległości wynoszącej 1,5 wysokości wieży wiertniczej lub masztu od linii kolejowych, (...), zabudowań, z tym, że odległość od napowietrznych linii wysokiego napięcia powinna wynosić 1,5 wysokości wieży lub masztu, lecz nie mniej niż 30 m.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.