Strona głównaPytania GIW.13 › Pytanie 66
GIW.13 · pytanie #66

Jakie ciśnienie powinien wywierać słup płuczki wiertniczej na dno otworu, jeżeli ciśnienie złożowe wynosi 17,8 MPa, a ciśnienie hydrostatyczne płuczki powinno być o 10% wyższe od ciśnienia w złożu?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.