Strona głównaPytania HAN.01 › Pytanie 1113
HAN.01 · pytanie #1113

W sklepie samoobsługowym znajduje się masło śmietankowe z czterech różnych dostaw od tego samego producenta. Masło, z której dostawy powinno być wyłożone na półkach stoiska nabiałowego najbliżej klienta? <br><br> <table><tr><th>Dostawa</th><th>Termin przydatnoścido spożycia</th></tr><tr><td>Pierwsza</td><td>08.09.2010 r.</td></tr><tr><td>Druga</td><td>27.08.2010 r.</td></tr><tr><td>Trzecia</td><td>30.10.2010 r.</td></tr><tr><td>Czwarta</td><td>27.11.2010 r.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.