Strona głównaPytania HAN.01 › Pytanie 1150
HAN.01 · pytanie #1150

Raportem fiskalnym, który należy sporządzić na kasie rejestrującej, jest raport

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.