Strona głównaPytania HAN.02 › Pytanie 546
HAN.02 · pytanie #546

W grudniu 2013 roku przedsiębiorstwo zajmujące się handlem wprowadziło do ewidencji środek trwały o wartości początkowej 100 000 zł. Zastosowano degresywną metodę amortyzacji z roczną stawką amortyzacyjną na poziomie 20% oraz współczynnikiem podwyższającym wynoszącym 2. Jaka będzie wartość netto tego środka trwałego na koniec pierwszego roku eksploatacji?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.