Strona główna › Pytania HGT.02 › Pytanie 1652
HGT.02 · pytanie #1652
Jaki składnik należy wpisać w miejsce oznaczone symbolem X w tabeli, aby można go było użyć do przygotowania fasolki po bretońsku? <table><tr><td><table><tr><td>Fasolka po bretońsku</td></tr><tr><td>Fasola biała</td></tr><tr><td>X</td></tr><tr><td>Smalec</td></tr><tr><td>Cebula</td></tr><tr><td>Koncentrat pomidorowy 30%</td></tr><tr><td>Mąka pszenna</td></tr><tr><td>Przyprawy</td></tr></table></td></tr></table>
- AKiełbasa.
- BWołowina.
- CCukinia.
- DPieczarki.
Poprawna odpowiedź: A. Kiełbasa.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.