Strona głównaPytania HGT.02 › Pytanie 575
HGT.02 · pytanie #575

Ziemniaki przechowywane w temperaturze poniżej 2°C, po ugotowaniu mają smak

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.