Strona główna › Pytania HGT.03 › Pytanie 377
HGT.03 · pytanie #377
Jaką metodę serwowania śniadań powinien wybrać hotel, gdy dysponuje małą liczbą pracowników, a ma wielu gości?
- ASerwis a la carte
- BBufet śniadaniowy
- CSerwis talerzowy
- DRoom service
Poprawna odpowiedź: B. Bufet śniadaniowy
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.
Wyjaśnienie
Bufet śniadaniowy to naprawdę fajny sposób na serwowanie posiłków w hotelu, zwłaszcza jak jest dużo gości, a mało personelu. Goście mogą sami wybierać, co chcą zjeść, co znacznie przyspiesza cały proces. Z mojego doświadczenia, to świetne rozwiązanie, bo pozwala na większą elastyczność. I wiesz, jeśli jest mało pracowników, to bufet naprawdę zmniejsza potrzebę, żeby każdy gość miał swojego kelnera. Można przyjść wtedy, kiedy się chce, co na pewno poprawia komfort. No i jedzenie jest bardziej zróżnicowane, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wiele hoteli korzysta z tego rozwiązania jako standardowego, bo naprawdę działa!
🤖 Wyjaśnienie generowane przez AI – weryfikuj w oficjalnych źródłach.