Strona głównaPytania HGT.06 › Pytanie 1376
HGT.06 · pytanie #1376

Rejestracja korzystania przez gościa hotelowego z depozytu w recepcji powinna odbywać się na

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.