Strona głównaPytania HGT.06 › Pytanie 1439
HGT.06 · pytanie #1439

Recepcjonista, wypełniając kartę pobytu podczas przyjęcia gościa do hotelu, powinien wpisać w puste pole <br><br> <table><tr><th colspan="2">Karta pobytu</th></tr><tr><td>Imię i nazwisko gościa</td><td>Nr pokoju</td></tr><tr><td>.............................</td><td>Cena za dobę</td></tr><tr><td>Podpis gościa</td><td>Podpis dysponenta</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.