Strona głównaPytania HGT.06 › Pytanie 666
HGT.06 · pytanie #666

Jakiego zwrotu powinno się użyć, pisząc list powitalny do rektora uczelni wyższej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.