Strona głównaPytania HGT.06 › Pytanie 696
HGT.06 · pytanie #696

Osoba korzystająca z hotelu, która posiada kartę lojalnościową, ma prawo do opłaty

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.