Strona głównaPytania HGT.06 › Pytanie 825
HGT.06 · pytanie #825

Objawy takie jak wymioty, biegunka, duże osłabienie oraz wysoka gorączka, to symptomy

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.