Strona główna › Pytania HGT.07 › Pytanie 411
HGT.07 · pytanie #411
Które pasmo górskie opisano w ramce? <br><br> <table><tbody><tr><td>Góry te stanowią część Sudetów Zachodnich. Najwyższym szczytem tych gór jest Wysoka Kopa (1126 m n.p.m.). Znajduje się tu jedyna w Polsce kopalnia kwarcu.</td></tr></tbody></table>
- AGorce.
- BGóry Złote.
- CPieniny.
- DGóry Izerskie.
Poprawna odpowiedź: D. Góry Izerskie.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.