Strona głównaPytania HGT.07 › Pytanie 647
HGT.07 · pytanie #647

Polscy turyści korzystali podczas wakacji w Sharm el-Sheikh z wycieczki do Gizy, która była dodatkowo płatna, czyli z imprezy

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.