Strona głównaPytania HGT.08 › Pytanie 182
HGT.08 · pytanie #182

Jaką stawkę VAT powinno się umieścić na fakturze z restauracji w rubryce dotyczącej usługi gastronomicznej - obiad?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.