Strona głównaPytania HGT.08 › Pytanie 56
HGT.08 · pytanie #56

Z przedstawionego fragmentu umowy - zgłoszenia wynika, że klient w drugim terminie płatności ma obowiązek uiścić kwotę w wysokości <br><br> <table><thead><tr><th colspan="6">Umowa - zgłoszenie (fragment)</th></tr><tr><th colspan="6">DANE UCZESTNIKA:</th></tr><tr><th scope="col">Lp.</th><th scope="col">Imię i nazwisko</th><th scope="col">Adres</th><th scope="col">Data urodzenia</th><th scope="col">Nr paszportu</th><th scope="col">Cena za osobę [zł]</th></tr></thead><tbody><tr><td>1.</td><td>Agnieszka Figa</td><td>ul. Kościuszki 22/2461-538 Poznań</td><td>25.04.1999</td><td>AZB 111111</td><td>3 680,00</td></tr><tr><td colspan="5">RAZEM:</td><td>3 680,00</td></tr><tr><td colspan="6">Zaliczka w wysokości 1 104,00 zł    wpłacona dnia: 12.01.2020</td></tr><tr><td colspan="6">Dopłata w kwocie    ?    do zapłaty do dnia: 19.01.2020</td></tr></tbody></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.