ogarnijegzamin
.
pl
Pytania
Ranking
Strona główna
›
Pytania HGT.09
› Pytanie 260
HGT.09 · pytanie #260
Który szczyt jest najwyższy w Beskidzie Żywieckim?
A
Babia Góra
B
Śnieżnik
C
Śnieżka
D
Turbacz
Poprawna odpowiedź:
A. Babia Góra
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.
← Poprzednie pytanie
Wszystkie pytania HGT.09
Następne pytanie →